HAKKIMIZDA 


TARİHÇE
SoleChem Kimya su şartlandırma, atık su arıtma, ham petrol ve gaz sahalarında kullanılan kimyasalları tedarik etmek, aynı zamanda mühendislik hizmeti sağlamak amacıyla kurulan %100 ulusal sermayeli bir firmadır.


MİSYONUMUZ
Her gün, insanları ve hayati önem taşıyan doğal kaynaklarımızı koruyarak; Dünya'mızı daha temiz ve sağlıklı hale getirmek.


VİZYONUMUZ
2023 yılında ürün ve teknik servis sağladığı sektörlerde Türkiye lideri haline gelmek ve kimya sektöründe en çok ihracat yapan ilk 10 firma arasına adını yazdırmak.


DEĞERLERİMİZ

1) En zor şartlarda bile hedeflerinden sapmamak
2) Her zaman dürüst olmak ve doğru olanı yapmak
3) Yaptığı işe fark katmak
4) Çözüm odaklı ve esnek olmak

 

Müşteri İlişkileri Yönetimi

 

Organizasyon

Solechem her müşterisi için bir müşteri temsilcisi atar. Müşteri temsilcileri, müşterimizin teknik ve ticari talepleri ile ilgilenir, şikayet ve özel isteklerinin takipçisidir.

 

Deneme Süreci

Deneme sürecinde amaç, müşterilerimizin talep ettikleri ürün ve hizmetlerin en kısa sürede sağlanmasıdır. Bu amaçla Teknik Ekibimizin yaptığı ziyaret sonrası uygun ürünler belirlenir ve gereken teknik servis desteği sağlanr.

 

Stratejik İşbirliği Projeleri

Kazan-Kazan felsefemiz sayesinde iş ortaklarımız ile oluşturduğumuz proje ekiplerimiz her iki tarafında kazanacağı projelere imza atar.